Liebherr IKGNS 51Vd03, Vestavná chladnička + DÁREK + 5 let záruka, 10 let záruka na kompresor a SLEVA ZA REGISTRACI

Kód: 4914
Neohodnoceno
Značka: Liebherr
ZDARMAZDARMA
ICNSd 5103 (1)
22 990 Kč / ks 19 000 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
  • Rozměry (VxŠxH): 177,2 x 56 x 55 cm....
  • Celkový objem: 253 l
  • Typ instalace: Určeno pro integrované použití
  • Montáž dveří: Posuvné dveře
  • Energetická třída: 
  • Technologie chlazení: NoFrost
  • Registrace prodloužené záruky ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ modelu Integrovaná chladnička s mrazničkou s EasyFresh a NoFrost
GTIN 4016803117254
Série čistý
Třída energetické účinnosti D
Spotřeba energie za 24h 0,495 kWh/24h
Spotřeba energie za rok 181 kWh/rok
Klimatická třída SN-T
Úroveň hluku 34 dB
Třída zvukové emise B
Napětí 220-240 V ~
Frekvence 50-60 Hz
Hodnocení připojení 1,4 A 183 W
Řízení Monochromatický LC displej, dotykový displej
Řídící jednotka Dotek
Počet teplotních zón 2
Počet regulovaných chladicích okruhů 2
Zobrazení teploty Chladnička a mrazicí přihrádka
Super Cool Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
SuperFrost Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
Dveřní alarm, chlazení Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
Dveřní alarm, zamrznutí Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
BottleTimer Nastavitelné v aplikaci
Řešení konektivity dovybavitelné
Noční režim Nastavitelné v aplikaci
Zámek displeje Nastavitelné na spotřebiči
Nastavitelný teplotní rozsah, chladicí oddíl +2 °C až +9 °C
Regulace vlhkosti DuoCooling
Klimatizační zóny chladicího prostoru EasyFresh
Metoda rozmrazování automatický
Nucené chlazení vzduchem
Filtr FreshAir ve ventilu
Výsuvný systém zásuvka, přihrádka chladničky Integrované vedení zásuvky
Osvětlení chladicího prostoru LED stropní osvětlení
Počet odkládacích polic, chladicí přihrádka 4
z toho výškově nastavitelné 3
Stojan na lahve 1
Počet stojanů na plechovky 2
Zásobník na vejce 10 vajec
Úložný regál Stojan na lahve a plechovky
Výškově nastavitelná vnitřní police ve dveřích Postupná úprava
Rozsah teplot mrazicí přihrádky -15 °C až -26 °C
Technologie chlazení NoFrost
Poloha mrazicího oddílu Dno
Metoda rozmrazování automatický
Doba skladování v případě poruchy podle GS * 9 hodin
Mrazicí kapacita za 24 hodin podle GS * 6,00 kg / 24h
Počet zásuvek v mrazicím prostoru 3
FrostSafe Zásuvky uzavřené ze všech stran s průhledným čelem
Výsuvný systém zásuvek, mrazicí přihrádka Zásuvka na bezpečnostní sklo
VarioSpace
Výrobník ledu Ne
Hodnocení hvězdičkami 4
Materiál dveřních polic Bílý plast
Úložný materiál police, přihrádka na chladničku Sklo
Materiál nastavitelných polic v mrazicím prostoru Sklo
Typ instalace Navrženo pro integrované použití
Montáž dveří Posuvné dveře
Panty dveří Správně reverzibilní
Výměna pantu dveří Možné pro zákazníka
Úhel otevření dveří 115°
Těsnění dveří Vyměnitelné
Výškově stavitelné nožičky 2
Vyrovnávací tyče
Počet vyrovnávací tyče 2
Větrání Větrací mřížky
Typ zástrčky Euro
Konektorový kabel (délka) 2 200 mm
Rozměry otvoru výška/šířka/hloubka 177,2 - 178,8 / 56 - 57 / 55,0 cm
Výška / šířka / hloubka (s obalem) 1 829,0 / 555,0 / 622,0 mm
Rozměry V/Š/H 177 / 54,1 / 54,5 cm
Hmotnost (bez obalu) 57,4 kg
Hmotnost (s obalem) 60,7 kg
Celkový objem ** 253 l
Objem, přihrádky chladničky 183 l
Objem, mrazicí přihrádky 70 l
Z toho 4hvězdičkové kupé 69,9 l

 

NoFrost

NoFrost

Když otevřete mrazák, chcete vidět zmrazené potraviny – a rozhodně ne led a námrazu. NoFrost chrání mrazicí prostor před nežádoucí námrazou, která spotřebovává hodně energie a může být drahá. NoFrost znamená žádné zdlouhavé a časově náročné odmrazování mrazicího oddílu, více času na jiné věci – a úsporu peněz.

EasyFresh

EasyFresh

Zárukou tržní čerstvosti v domácnosti je náš EasyFresh-Safe. Ať už se jedná o nebalenou zeleninu nebo ovoce, vše zajistí optimální skladování. Díky vzduchotěsnému uzávěru potraviny zvyšují vlhkost v trezoru. Potraviny tak zůstanou dlouho čerstvé.

DuoCooling

DuoCooling

DuoCooling využívá dva zcela samostatné chladicí okruhy, aby se zajistilo, že nedojde k výměně vzduchu mezi chladicím a mrazicím oddílem. Potraviny nevysychají ani se nepřenášejí pachy. To znamená méně vyhazovat, méně často nakupovat, ale ušetřit více a větší požitek.

Renovovatelný SmartDeviceBox

Renovovatelný SmartDeviceBox

Chcete být připraveni na budoucnost chytré domácnosti? Váš Liebherr vám rád pomůže. Můžete jej dovybavit SmartDeviceBoxem, který připojí váš Liebherr k internetu. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika krocích a dnes vám otevře celý svět digitálních možností.

Dotykový displej

Dotykový displej

Ovládání konečky prstů: dotykový displej umožňuje snadné a intuitivní ovládání vašeho Liebherr. Všechny funkce jsou přehledně uspořádány na displeji. Jemným poklepáním například prstem snadno zvolíte funkce nebo zkontrolujete aktuální teplotu vaší chladničky.

Prostor pro plech na pečení 

Prostor pro plech na pečení 

Chcete mít doma upečený ovocný koláč čerstvý? Nebo třeba připravenou pizzu, kterou si později upečete? Pokud ano, jednoduše zasuňte plech na pečení do vašeho Liebherr  – má dostatek místa pro uložení plechu. Opravdu pohodlné – plech na pečení můžete zasunout a vysunout, když jsou dvířka otevřena na 90°.

Systém PowerCooling

 

Chcete mít jistotu, že se chlad ve vaší lednici rozloží co nejrovnoměrněji? Pokud ano, systém PowerCooling je to, co potřebujete. Ventilátor – stejně výkonný jako tichý – efektivně distribuuje studený vzduch po celém chladicím prostoru.

VarioSpace

 

Hledáte kam bezpečně uložit vícepatrový zmrzlinový dort až do letního večírku? Pro vaši mrazničku Liebherr žádný problém: ví, že někdy prostě potřebujete více místa. Díky VarioSpace můžete jednoduše vyjmout jednotlivé zásuvky mrazničky – a voilà: tady je váš extra velký úložný prostor!

SuperSilent

 

Psst – poslouchejte pozorně. Váš Liebherr je tak tichý, že musíte napínat uši, abyste ho slyšeli. Jak je toho dosaženo? Všechny komponenty chlazení, jako jsou kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a vzájemně dokonale přizpůsobeny. To znamená, že ve své kuchyni uslyšíte jen to, co chcete slyšet.

LED stropní osvětlení

 

Stropní LED osvětlení osvětluje interiér shora – poskytuje dobrý přehled o vašich potravinách. Další zajímavost: LED diody jsou umístěny před skleněnými policemi, takže i plná chladnička je dobře osvětlena.

Dveřní police

 

Chcete bezpečný úložný prostor pro vaše nápoje nebo jídlo? A přesto se k nim chcete snadno dostat? Naše dveřní police vám nabízejí obojí. Jsou výškově nastavitelné a splňují tak všechny vaše požadavky. Pohodlný je také posuvný a odnímatelný držák na láhev. Vaše láhve tak budou vždy bezpečně uchyceny.

Pohodlné nastavení výšky pro skleněné police

 

Potřebujete velkou nádobu do lednice? Pokud ano, jednoduše upravte výšky, do kterých skleněné police vkládáte. Pohodlné nastavení výšky znamená, že to lze provést rychle a individuálně – dokonce i s potravinami uloženými na policích.

EasyFresh s integrovaným výsuvem zásuvky

 

Integrovaná posuvná zásuvka se zarážkou proti vytažení znamená, že váš trezor EasyFresh lze otevřít a zavřít opravdu snadno. Další plus z hlediska pohodlí: pojezdové kolejnice bezpečně uzavírají trezor. To znamená, že vaše chlazené potraviny jsou vždy skladovány za optimálních podmínek.

Spořič energie

 

Chcete ušetřit energii a zároveň peníze? Váš Liebherr vám s tím pomůže – s režimem úspory energie. Když aktivujete EnergySaver, standardní teplota se zvýší o dva stupně. To znamená, že váš Liebherr potřebuje ještě méně energie – a vaše potraviny zůstanou optimálně čerstvé.

SuperFrost

Chcete zmrazit své čerstvé potraviny způsobem, který uchová vitamíny? Jednoduše aktivujte SuperFrost – a mrazicí oddíl zvýší svůj chladicí výkon. Tímto způsobem zůstane teplota konstantní, když vložíte nezmražené potraviny. SuperFrost je také energeticky úsporný: pokud funkci ručně nevypnete, automaticky se deaktivuje po 65 hodinách.

Zámek displeje

 

Osvětlený displej je magnetem pro dětské ruce – to ví i váš Liebherr. Proto je tu zámek displeje. Zajistí, aby se nastavení vaší chladničky neúmyslně nezměnilo. Zámek displeje můžete také samozřejmě jednoduše deaktivovat.

PartyMode

 

Nyní jste připraveni na příchod hostů – protože i váš Liebherr má párty náladu. PartyMode aktivuje funkce jako SuperCool a SuperFrost. Po 24 hodinách se váš Liebherr automaticky vrátí do normálního režimu.

HolidayMode

 

jdeš pryč? Proč tedy nepošlete svůj Liebherr na dovolenou také? V režimu HolidayMode jsou ventilátor a SuperCool vypnuté a vaše chladnička reguluje teplotu na +15 °C. To šetří elektřinu, ale stále zabraňuje nepříjemným zápachům. Mrazicí oddíl samozřejmě zůstává zapnutý.

Super Boží

 

Chcete, aby si vaše chladnička udržovala optimální teplotu, i když jste právě vložili nákup z tržnice, která byla prohřátá sluncem? To je případ pro SuperCool. Po aktivaci váš Liebherr zvýší svůj výkon, dokud nebudou čerstvé potraviny stejně chladné jako zbytek obsahu. SuperCool se pak automaticky vypne – nejpozději po 12 hodinách.

BottleTimer

 

Už jste to udělali? Láhev vína umístíte do přihrádky na led, aby rychle vychladla – a zapomeňte na to. S BottleTimer se to už nikdy nestane: poskytuje extra rychlé chlazení aktivací SuperFrost. A jakmile láhev dosáhne optimální teploty, váš Liebherr vám prostřednictvím aplikace připomene, abyste ji vytáhli z přihrádky na led.

Dveřní alarm

 

Dveřní alarm vašeho Liebherr se postará o to, abyste zbytečně nespotřebovávali energii a nezkazili potraviny. V okamžiku, kdy jsou dveře chladničky otevřené příliš dlouho, upozorní vás – pulzujícím světlem a varovným tónem. Vy však rozhodnete, jak dlouho je „příliš dlouho“. V závislosti na nastavení se alarm dveří spustí po 1, 2 nebo 3 minutách.

SabbathMode

 

O sabatu jsou všechny činnosti v klidu – to platí i pro elektrospotřebiče. Váš Liebherr to bere v úvahu. V SabbathMode jsou všechna osvětlení a displeje vypnuté a nevydávají se žádné zvuky generované akcemi, např. alarmy. Po 80 hodinách se SabbathMode deaktivuje.

FreshAir filtr s aktivním uhlím

 

Vůně některých potravin je někdy méně příjemná. Pro váš Liebherr to však není žádný problém. Díky filtrům s aktivním uhlím FreshAir je v interiéru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo na proudění vzduchu ve skříni ventilátoru a maximálně neutralizuje pachy. Displej vám připomene výměnu filtru.

Zásobník na vejce

 

Chcete mít vejce v lednici bezpečně a bez krabičky? S podnosem na vejce to není žádný problém. Uchováte tak až 10 slepičích vajec, udrží je stabilní a chráněné a dobře chlazené. Podnos se vejde jak do vnitřních dveří, tak na skleněné police.

Vyměnitelné těsnění dveří 

 

Myslíte si, že je třeba po několika letech vyměnit těsnění dveří na vašem Liebherru? To je velmi snadné udělat sami. Vyměnitelné těsnění dvířek lze vyjmout v několika jednoduchých krocích – a stejně snadno se vloží nové těsnění. Díky tomu je tato část chladničky vždy bez poskvrny a hygienicky čistá.

Vlastnosti vhodné pro mytí v myčce

 

Funkce vašeho Liebherr jsou praktické ve dvou směrech: Nejen že zjednodušují každodenní používání, ale také se velmi snadno čistí. Je třeba vyčistit nádobu na máslo, FlexSystem nebo misku na led? Stačí je dát do myčky. Pak budete mít více času na jiné věci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vestavné kombinované
Záruka: 5 let
Hmotnost: 60 kg
Barva: Bílá
Výška: 175 - 180 cm
Šířka: 50 - 55 cm
Hloubka: 50 - 55 cm
Odmrazování: No Frost
Posuvné dveře: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX