Liebherr SRBstd 529i Peak BioFresh + DÁREK + 5 let záruka, 10 let záruka na kompresor a SLEVA ZA REGISTRACI

Kód: 3540
Neohodnoceno
Značka: Liebherr
64 990 Kč / ks 53 710,74 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
  • Rozměry (VxŠxH): 185,5 x 59,7 x 67,5cm
  • Technologie čerstvosti BioFresh Professional
  • Barevné provedení: nerez
  • Energetická třída D
  • LED osvětlení
  • Registrace prodloužené záruky ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ modelu Volně stojící lednice s BioFresh Professional
GTIN 4016803058175
Série Vrchol
Třída energetické účinnosti D
Spotřeba energie za 24h 0,367 kWh/24h
Spotřeba energie za rok 134 kWh/rok
Klimatická třída SN-T
Úroveň hluku 35 dB
Třída zvukové emise B
Hodnocení připojení 1,2 A
Napětí 220-240 V ~
Frekvence 50-60 Hz
Řízení 2,4“ TFT barevný displej, Touch & Swipe displej
Počet teplotních zón 2
Počet regulovaných chladicích okruhů 1
Zobrazení teploty Chladnička a BioFresh safe
Super Cool Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
Dveřní alarm, chlazení Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
Noční režim Nastavitelné v aplikaci
Zámek displeje Nastavitelné na spotřebiči
Řídící jednotka Dotkněte se a přejeďte prstem
Řešení konektivity * integrovaný, pevný
Nastavitelný teplotní rozsah, chladicí oddíl +3 °C až +9 °C
Klimatizační zóny chladicího prostoru BioFresh s HydroBreeze / Bezpečné pro ovoce a zeleninu / Bezpečné pro maso a mléčné výrobky
Technologie čerstvosti BioFreshProfessional
Počet trezorů BioFresh 3
výsuvné na teleskopické lišty
se SoftTelescopic
Vnitřní osvětlení BioFresh safe LED světlo
Metoda rozmrazování automatický
Filtr FreshAir ve ventilu
Výsuvný systém zásuvka, přihrádka chladničky Plně výsuvné teleskopické kolejnice se samozavíracím mechanismem a měkkým dorazovým mechanismem
Osvětlení chladicího prostoru Světelný panel, obě strany
Počet odkládacích polic, chladicí přihrádka 6
Z toho oddělitelné 1
z toho výškově nastavitelné 5
VarioSafe
InfinitySpring Dávkovač vody v interiéru
Skladování lahví Integrovaný
Stojan na lahve 2
Počet stojanů na plechovky 2
VarioBox Vytáhnout
VarioBoxy 1
Miska na máslo
Zásobník na vejce Variabilní
Počet FlexSystems 1
Úložný regál Stojan na lahve a plechovky
Výškově nastavitelná vnitřní police ve dveřích Postupná úprava
Typ hadice Vyztužená flexibilní hadice
InteriorFit
Suchý zadní panel
Materiál suchá zadní stěna nerezová ocel se SmartSteel
Vnitřní výzdoba dveří SmartSteel
Materiál dveřních polic Sklo s nerezovým lemem
Úložný materiál police, přihrádka na chladničku Sklo
Materiál dveří Dveře z nerezové oceli se SmartSteel
Barva Nerezová ocel
Barva dveří Nerezová ocel
Materiál boční stěny nerezová ocel
Rukojeť Rukojeť páky
Panty dveří Správně reverzibilní
Výměna pantu dveří Možné pro zákazníka
Úhel otevření dveří 115°
Těsnění dveří Vyměnitelné
Výškově stavitelné nožičky 2
Transportní madla Přední a zadní
Transportní kolečka vzadu
Větrání Přední větrání
Typ zástrčky Euro
Konektorový kabel (délka) 2 000 mm
Rozměry produktu (V/Š/H) 185,5 / 59,7 / 67,5 cm
Výška / šířka / hloubka (s obalem) 1 927,0 / 615,0 / 767,0 mm
Hmotnost (bez obalu) 82,2 kg
Hmotnost (s obalem) 87,5 kg
Celkový objem ** 386 l
Objem, přihrádky chladničky 387 l
z toho BioFresh 140,6 l

 

BioFresh s HydroBreeze

BioFresh s HydroBreeze

Chcete chladit ovoce a zeleninu jako profesionálové? Inspirací vám bude HydroBreeze. Studená mlha v kombinaci s teplotou v bezpečí těsně nad 0 °C dodává potravinám extra podporu pro delší trvanlivost. A vytváří skutečný vizuální wow efekt. HydroBreeze se aktivuje každých 90 minut na 4 sekundy a na 8 sekund při otevření dveří.

Bezpečné pro ovoce a zeleninu

Bezpečné pro ovoce a zeleninu

Křupavý salát a jahody: ty nejchoulostivější potraviny si zaslouží zvláštní místo, aby zůstaly déle čerstvé – v trezorech BioFresh. V trezoru na ovoce a zeleninu se teplota blíží 0°C. V kombinaci se stálou vlhkostí se díky vzduchotěsnému uzávěru cítí nebalené ovoce a zelenina obzvlášť jako doma. Nemusíte nic upravovat.

Bezpečné pro maso a mléčné výrobky

Bezpečné pro maso a mléčné výrobky

Chcete, aby jemný telecí řízek nebo čerstvé mléko vydržely čerstvé co nejdéle? Trezory BioFresh to zajistí. V Meat & Dairy Safe se teplota blíží 0 °C – ideální podmínky pro skladování i těch nejchoulostivějších potravin. A co je nejlepší, vše je v továrně dokonale upraveno pro okamžité použití – a pro delší čerstvost.

InfinitySpring

InfinitySpring

Zdroj čerstvé, chladné pitné vody ve vaší kuchyni. InfinitySpring zní jako z pohádky. Dávkovač vody umožňuje výdej vody bez kapání a poskytuje čerstvou, studenou vodu. Jednoduše stiskněte panel karafou nebo sklenicí a užijte si vodu. To vám umožní ušetřit na nákupu lahví vody a žít udržitelněji.

Integrovaný SmartDeviceBox

Integrovaný SmartDeviceBox

Váš Liebherr může klidně stát v kuchyni – ale pokud chcete, může být také kdykoli připojen k internetu. Integrovaný SmartDeviceBox otevírá dveře všem výhodám Smart Home. Jednoduše jej zapojte, zapněte a připojte svůj Liebherr k síti přes Wi-Fi.

Okolní osvětlení

Okolní osvětlení

Světlo vytváří speciální designové efekty – a to platí i pro vaši lednici s naším ambientním osvětlením. Celoobvodové osvětlení vytváří v interiéru jedinečné efekty. A spolu se zadní stěnou v designu SmartSteel a černým ventilátorem ve vysokém lesku vytváří atmosférickou atmosféru.

LightTower

LightTower

Užijte si optimálně osvětlený interiér: LightTower předvádí jídlo v tom nejlepším světle a je umístěn tak, aby byla celá vaše naplněná chladnička neustále osvětlena. Zapuštěná montáž LightTower do bočních stěn znamená, že je zde také více místa pro vaše potraviny.

Displej dotykem a přejetím

Displej dotykem a přejetím

Ovládání vašeho Liebherr na dosah ruky: díky Touch & Swipe displeji můžete svou chladničku ovládat intuitivně a snadno. Jednoduše vyberte funkce, jako je SuperCool, na barevném displeji klepnutím a přejetím. Stejně snadno se ovládá i teplota. A co když displej aktivně nepoužíváte? Pak vám ukáže skutečnou teplotu.

SmartSteel

SmartSteel

Díky povrchu SmartSteel bude váš Liebherr špičkové kvality opravdovým poutačem – a skutečným kusem designového nábytku. Horizontální efekt dokonale zvýrazňuje nerezovou ocel a dodává povrchu hedvábný lesk, takže je příjemný na dotek. Povrchová úprava proti otiskům prstů snižuje viditelnost otisků prstů a snadno se čistí.

SmartSteel v interiéru

SmartSteel v interiéru

SmartSteel na vnitřních dveřích a zadní stěně dodává vašemu Liebherru stylový vzhled a dojem. SmartSteel si zamiluje i vaše jídlo, protože nerezová ocel je potravinově nezávadná a hygienická. SmartSteel také snižuje viditelnost otisků prstů, díky čemuž je vzhled ještě příjemnější.

Zadní stěna SmartSteel

Zadní stěna SmartSteel

Zadní stěna z elegantní SmartSteel dodává vašemu Liebherru stylový vzhled a dojem. SmartSteel si zamiluje i vaše jídlo, protože nerezová ocel je potravinově nezávadná a hygienická. SmartSteel také snižuje viditelnost otisků prstů, díky čemuž je vzhled ještě příjemnější.

Štíhlá klika dveří (s integrovaným mechanismem otevírání)

Štíhlá klika dveří (s integrovaným mechanismem otevírání)

Snadné otevírání: Praktické a elegantní štíhlé madlo dvířek s integrovaným mechanismem otevírání umožňuje otevřít dvířka spotřebiče bez námahy, i když jsou otevřena vícekrát v rychlém sledu. Elegantní minimalistické rukojeti upoutají pozornost i na vašem spotřebiči.

InteriorFit

InteriorFit

Dokončete nejčistší design pro vaši kuchyni: Naše chladničky se perfektně vejdou do 60 cm hlubokého výklenku: Nechají vyčnívat pouze dvířka definovaným způsobem, což zajišťuje optimální přístup k zapuštěné rukojeti a rukojeti páky. Tímto způsobem je vždy středem pozornosti vaše kuchyně – s vaším Liebherrem jako ústředním bodem a vrcholem.

SoftSystem

SoftSystem

Od snídaně po půlnoční svačinu – lednice musí být otevřená a zavřená při mnoha příležitostech. A váš Liebherr dělá z toho spoustu zábavy. Se systémem SoftSystem se dveře vaší chladničky zavřou jemně a bezpečně, a to způsobem, který je příjemně tichý a lehký. Láhve uložené ve vnitřních dveřích zůstávají bezpečně na svém místě – nic nechrastí ani se nekýve.

Měkký teleskopický

Měkký teleskopický

Těšte se na otevření vašich trezorů BioFresh. A to nejen kvůli čerstvým potravinám, ale také proto, že otevírání je tak snadné a zavírání je automatické a tlumené. Teleskopické kolejnice posouvají trezor jemně směrem k vám. A protože se plně rozšiřují, máte nejlepší přehled o obsahu.

Systém PowerCooling

Systém PowerCooling

Chcete mít jistotu, že se chlad ve vaší lednici rozloží co nejrovnoměrněji? Pokud ano, systém PowerCooling je to, co potřebujete. Ventilátor – stejně výkonný jako tichý – efektivně distribuuje studený vzduch po celém chladicím prostoru.

Koncepce soklu

Koncepce soklu

Potřebuje být vaše chladnička výkonná a pohodlná – ale také udržitelná? Pokud ano, pak je pro vás Liebherr ideální. Naše technologie BluPerformance z něj dělá skutečného všestranného. Nabízí obrovský objem a velkou chladicí kapacitu – ale také spotřebuje velmi malé množství energie. A teď poslouchej! Skoro nic neslyšíte. Váš Liebherr je navzdory své úrovni výkonu extrémně tichý.

SuperSilent

SuperSilent

Psst – poslouchejte pozorně. Váš Liebherr je tak tichý, že musíte napínat uši, abyste ho slyšeli. Jak je toho dosaženo? Všechny komponenty chlazení, jako jsou kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a vzájemně dokonale přizpůsobeny. To znamená, že ve své kuchyni uslyšíte jen to, co chcete slyšet.

LED osvětlení BioFresh

LED osvětlení BioFresh

Zažijte potěšení z jasně osvětleného čerstvého ovoce a zeleniny. LED osvětlení BioFresh ukáže obsah vašeho BioFresh trezoru v tom nejlepším světle. Osvětlení je umístěno centrálně nad trezory BioFresh a je doplněno LED světelnými sloupy na obou stranách. Ty zasahují do nejvyššího BioFresh trezoru a zajišťují jasné osvětlení.

VarioSafe

VarioSafe

Chcete přehledně uspořádané místo pro drobné potraviny, jako jsou kelímky od jogurtů, sklenice od marmelád nebo trubičky? Váš Liebherr to poskytuje s VarioSafe. Nejenže vytváří řád, ale je také vysoce přizpůsobivý. Dvoustupňový výškově nastavitelný VarioSafe jednoduše umístěte do chladničky tam, kde vám to nejvíce vyhovuje.

Vodní filtr InfinitySpring

Vodní filtr InfinitySpring

Svěží a průzračná: Díky vodnímu filtru InfinitySpring si můžete užívat zdravou pitnou vodu z domácího vodovodu. Filtr s aktivním uhlím FreshAir čistí a poskytuje čistou vodu pro nápoje a občerstvení. A váš Liebherr vám na displeji připomene výměnu filtru.

Dveřní police

Dveřní police

Chcete bezpečný úložný prostor pro vaše nápoje nebo jídlo? A přesto se k nim chcete snadno dostat? Naše výškově nastavitelné dveřní police vám nabízejí obojí – díky policím z bezpečnostního skla a kolejničkám z nerezové oceli. Posuvný a odnímatelný držák na láhve také zajišťuje bezpečné držení vašich lahví.

Výškově nastavitelné vnitřní dveřní police

Výškově nastavitelné vnitřní dveřní police

Využijte veškerý prostor ve svém Liebherru – a zcela podle vašich požadavků. Pomohou vám k tomu výškově nastavitelné vnitřní dveřní police: Umožňují vám kdykoli rychle a snadno změnit výšku, ve které jsou police namontovány – což znamená, že je lze použít zcela flexibilně a bezpečně pro skladování široké škály nádob a potravin. .

Oddělitelná skleněná police

Oddělitelná skleněná police

Pokud v chladničce uložíte karafu nebo vysokou nádobu, nebudete muset vyjímat celou skleněnou polici. A proč byste měli? Protože tam jsou oddělitelné skleněné police. Jednoduše zasuňte přední polovinu skleněné police pod zadní polovinu. To umožňuje umístit vyšší nádoby dopředu a mít stále dostatek místa pro další potraviny.

Skleněné policové police se saténovým povrchem a ozdobným lemováním ve vzhledu nerezové oceli

Skleněné policové police se saténovým povrchem a ozdobným lemováním ve vzhledu nerezové oceli

Zažijte okamžik čisté radosti při každém otevření – to díky panelům z bezpečnostního skla se saténovým povrchem s lištami z nerezové oceli. Jejich výšku lze pohodlně nastavit v jednom snadném kroku. Saténový povrch znamená, že škrábance na skle jsou prakticky neviditelné a zajišťují vysoce kvalitní vzhled – dokonce i po letech.

Pohodlné nastavení výšky pro skleněné police

Pohodlné nastavení výšky pro skleněné police

Potřebujete velkou nádobu do lednice? Pokud ano, jednoduše upravte výšky, do kterých skleněné police vkládáte. Pohodlné nastavení výšky znamená, že to lze provést rychle a individuálně – dokonce i s potravinami uloženými na policích.

Nastavení jazyka

Nastavení jazyka

Od této chvíle budete vy a váš Liebherr vždy dobře vycházet – protože mluví vaším jazykem. Variabilní nastavení jazyka to umožňuje. Po spuštění spotřebiče si jednoduše vyberte z dvanácti jazyků na displeji – a ovládejte svůj Liebherr v jazyce, který si zvolíte.

Spořič energie

Spořič energie

Chcete ušetřit energii a zároveň peníze? Váš Liebherr vám s tím pomůže – s režimem úspory energie. Když aktivujete EnergySaver, standardní teplota se zvýší o dva stupně. To znamená, že váš Liebherr potřebuje ještě méně energie – a vaše potraviny zůstanou optimálně čerstvé.

PartyMode

PartyMode

Nyní jste připraveni na příchod hostů – protože i váš Liebherr má párty náladu. PartyMode aktivuje funkce jako SuperCool a SuperFrost. Po 24 hodinách se váš Liebherr automaticky vrátí do normálního režimu.

Zámek displeje

Zámek displeje

Osvětlený displej je magnetem pro dětské ruce – to ví i váš Liebherr. Proto je tu zámek displeje. Zajistí, aby se nastavení vaší chladničky neúmyslně nezměnilo. Zámek displeje můžete také samozřejmě jednoduše deaktivovat.

Noční režim

Noční režim

Váš Liebherr vám přeje dobrý spánek – a zajišťuje, abyste nebyli rušeni. V NightMode totiž vypíná všechny zvuky a ruchy. A IceMaker zůstává tichý jako myš. Vnitřní osvětlení se také ztlumí, takže vás při nočním otevření lednice přivítá jemné světlo.

HolidayMode

HolidayMode

jdeš pryč? Proč tedy nepošlete svůj Liebherr na dovolenou také? V režimu HolidayMode jsou ventilátor a SuperCool vypnuté a vaše chladnička reguluje teplotu na +15 °C. To šetří elektřinu, ale stále zabraňuje nepříjemným zápachům. Mrazicí oddíl samozřejmě zůstává zapnutý.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monoklimatické
Záruka: 5 let
Hmotnost: 82 kg
Barva: Nerez
Výška: 185 - 205 cm
Šířka: 55 - 60 cm
Hloubka: 65 - 80 cm
Odmrazování: Automatické
BluPerformance: Ano
BioFresh: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX