Liebherr Rf 4200 Pure + DÁREK + 5 let záruka, 10 let záruka na kompresor a SLEVA ZA REGISTRACI

Kód: 2895
Neohodnoceno
Značka: Liebherr
14 990 Kč / ks 12 388,43 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
8.3.2024
  • Rozměry (VxŠxH): 125,5 x 59,7 x 67,5 cm...
  • Barevné provedení: bílé
  • Energetická třída F
  • Možnost otočení dveří
  • Skleněné police
  • LED osvětlení
  • Registrace prodloužené záruky ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry produktu (V/Š/H) 125,5 / 59,7 / 67,5 cm
Výška / šířka / hloubka (s obalem) 1 327,0 / 615,0 / 767,0 mm
Hmotnost (bez obalu) 49,4 kg
Hmotnost (s obalem) 53,2 kg
Celkový objem ** 247 l
Objem, přihrádky chladničky 247 l
Třída energetické účinnosti F
Spotřeba energie za 24h 0,358 kWh/24h
Spotřeba energie za rok 131 kWh/rok
Klimatická třída SN-T
Úroveň hluku 38 dB
Třída zvukové emise C
Hodnocení připojení 1,2 A
Napětí 220-240 V ~
Frekvence 50 Hz
Řízení Monochromatický LC displej, dotykový displej
Počet teplotních zón 1
Počet regulovaných chladicích okruhů 1
Zobrazení teploty Lednička
Super Cool Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
Dveřní alarm, chlazení Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
Noční režim Nastavitelné v aplikaci
Zámek displeje Nastavitelné na spotřebiči
Řídící jednotka Dotek
Řešení konektivity * dovybavitelné
Nastavitelný teplotní rozsah, chladicí oddíl +2 °C až +9 °C
Klimatizační zóny chladicího prostoru EasyFresh
se SoftTelescopic
Metoda rozmrazování automatický
Filtr FreshAir ve ventilu
Výsuvný systém zásuvka, přihrádka chladničky Integrované vedení zásuvky
Osvětlení chladicího prostoru LED stropní osvětlení
Počet odkládacích polic, chladicí přihrádka 5
Z toho oddělitelné 0
z toho výškově nastavitelné 4
Skladování lahví Police na 3 lahve
Stojan na lahve 1
Počet stojanů na plechovky 2
VarioBoxy 0
Zásobník na vejce 10 vajec
Úložný regál Stojan na lahve a plechovky
Výškově nastavitelná vnitřní police ve dveřích Postupná úprava
InteriorFit
Materiál dveřních polic Plastický
Úložný materiál police, přihrádka na chladničku Sklenka
Materiál dveří Ocel
Barva Bílý
Barva dveří Bílý
Materiál boční stěny ocel
Rukojeť Zapuštěná rukojeť (obě strany, vertikální, průběžná)
Zavírací pomůcka
Panty dveří Správně reverzibilní
Výměna pantu dveří Možné pro zákazníka
Úhel otevření dveří 115°
Těsnění dveří Vyměnitelné
Výškově stavitelné nožičky 2
Transportní madla Přední a zadní
Větrání Přední větrání
Typ zástrčky Euro
Konektorový kabel (délka) 2 000 mm

 

EasyFresh

EasyFresh

Zárukou tržní čerstvosti v domácnosti je náš EasyFresh-Safe. Ať už se jedná o nebalenou zeleninu nebo ovoce, vše zajistí optimální skladování. Díky vzduchotěsnému uzávěru potraviny zvyšují vlhkost v trezoru. Potraviny tak zůstanou dlouho čerstvé.

Renovovatelný SmartDeviceBox

Renovovatelný SmartDeviceBox

Chcete být připraveni na budoucnost chytré domácnosti? Váš Liebherr vám rád pomůže. Můžete jej dovybavit SmartDeviceBoxem, který připojí váš Liebherr k internetu. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika krocích a dnes vám otevře celý svět digitálních možností.

Dotykový displej

Dotykový displej

Ovládání konečky prstů: dotykový displej umožňuje snadné a intuitivní ovládání vašeho Liebherr. Všechny funkce jsou přehledně uspořádány na displeji. Jemným poklepáním například prstem snadno zvolíte funkce nebo zkontrolujete aktuální teplotu vaší chladničky.

Bílý

Bílý

Jednoduché, klasické, vysoce kvalitní: Liebherr se svým lesklým bíle lakovaným povrchem obzvláště dobře zapadne do svého okolí a překonává módu a trendy, zůstává nadčasový, krásný a funkční. Bílý povrch je robustní a snadno se čistí, takže váš Liebherr bude vypadat stejně dobře jako v den, kdy jste jej dostali, a to i po letech.

Zapuštěná rukojeť

Zapuštěná rukojeť

Speciální a funkční: Spotřebič můžete velmi snadno otevřít pomocí vertikálně integrované a ergonomicky namontované rukojeti. Moderní a puristický design navíc dokonale zapadne do vaší handsfree kuchyně.

InteriorFit

InteriorFit

Dokončete nejčistší design pro vaši kuchyni: Naše chladničky se perfektně vejdou do 60 cm hlubokého výklenku: Nechají vyčnívat pouze dvířka definovaným způsobem, což zajišťuje optimální přístup k zapuštěné rukojeti a rukojeti páky. Tímto způsobem je vždy středem pozornosti vaše kuchyně – s vaším Liebherrem jako ústředním bodem a vrcholem.

Systém PowerCooling

 

Chcete mít jistotu, že se chlad ve vaší lednici rozloží co nejrovnoměrněji? Pokud ano, systém PowerCooling je to, co potřebujete. Ventilátor – stejně výkonný jako tichý – efektivně distribuuje studený vzduch po celém chladicím prostoru.

Koncepce soklu

 

Potřebuje být vaše chladnička výkonná a pohodlná – ale také udržitelná? Pokud ano, pak je pro vás Liebherr ideální. Naše technologie BluPerformance z něj dělá skutečného všestranného. Nabízí obrovský objem a velkou chladicí kapacitu – ale také spotřebuje velmi malé množství energie. A teď poslouchej! Skoro nic neslyšíte. Váš Liebherr je navzdory své úrovni výkonu extrémně tichý.

Tichý

 

Co byste rádi slyšeli ve své kuchyni? Syčící pánev, smích, hudba? Jedna věc, kterou určitě nechcete slyšet, je vaše lednice. Má tak klidný charakter, že ho sotva slyšíte. Jeho tajemství spočívá v moderním interiéru. Všechny komponenty jsou vzájemně technicky a mechanicky přizpůsobeny. Zní to dobře, že?

LED stropní osvětlení

 

Stropní LED osvětlení osvětluje interiér shora – poskytuje dobrý přehled o vašich potravinách. Další zajímavost: LED diody jsou umístěny před skleněnými policemi, takže i plná chladnička je dobře osvětlena.

Dveřní police

 

Chcete bezpečný úložný prostor pro vaše nápoje nebo jídlo? A přesto se k nim chcete snadno dostat? Naše dveřní police vám nabízejí obojí. Jsou výškově nastavitelné a splňují tak všechny vaše požadavky. Pohodlný je také posuvný a odnímatelný držák na láhev. Vaše láhve tak budou vždy bezpečně uchyceny.

Výškově nastavitelné vnitřní dveřní police

 

Využijte veškerý prostor ve svém Liebherru – a zcela podle vašich požadavků. Pomohou vám k tomu výškově nastavitelné vnitřní dveřní police: Umožňují vám kdykoli rychle a snadno změnit výšku, ve které jsou police namontovány – což znamená, že je lze použít zcela flexibilně a bezpečně pro skladování široké škály nádob a potravin. .

Skleněné police s ozdobným lemováním ve vzhledu nerezové oceli

 

Jasné, jasné a atraktivní – to je vzhled a dojem, který na vás čeká pokaždé, když otevřete svůj Liebherr. To je zajištěno například pomocí průhledných skleněných polic z bezpečnostního skla. Jejich výšku nastavíte rychle a snadno v jednom jednoduchém kroku. Atraktivní vizuální vzhled završuje dekorativní lem se vzhledem nerezové oceli.

Pohodlné nastavení výšky pro skleněné police

 

Potřebujete velkou nádobu do lednice? Pokud ano, jednoduše upravte výšky, do kterých skleněné police vkládáte. Pohodlné nastavení výšky znamená, že to lze provést rychle a individuálně – dokonce i s potravinami uloženými na policích.

EasyFresh s integrovaným výsuvem zásuvky

 

Integrovaná posuvná zásuvka se zarážkou proti vytažení znamená, že váš trezor EasyFresh lze otevřít a zavřít opravdu snadno. Další plus z hlediska pohodlí: pojezdové kolejnice bezpečně uzavírají trezor. To znamená, že vaše chlazené potraviny jsou vždy skladovány za optimálních podmínek.

Režim čištění

 

Dosud jste se museli při čištění lednice rozhodovat: vypnu ji, abych šetřil energii, nebo ji nechám zapnutou, abych viděl? CleaningMode toto dilema odstraňuje. Chlazení se vypne, zatímco světla zůstanou rozsvícená. To znamená, že při čištění svého Liebherr můžete zůstat zcela uvolněni.

Spořič energie

 

Chcete ušetřit energii a zároveň peníze? Váš Liebherr vám s tím pomůže – s režimem úspory energie. Když aktivujete EnergySaver, standardní teplota se zvýší o dva stupně. To znamená, že váš Liebherr potřebuje ještě méně energie – a vaše potraviny zůstanou optimálně čerstvé.

PartyMode

 

Nyní jste připraveni na příchod hostů – protože i váš Liebherr má párty náladu. PartyMode aktivuje funkce jako SuperCool a SuperFrost. Po 24 hodinách se váš Liebherr automaticky vrátí do normálního režimu.

 
Zámek displeje

 

Osvětlený displej je magnetem pro dětské ruce – to ví i váš Liebherr. Proto je tu zámek displeje. Zajistí, aby se nastavení vaší chladničky neúmyslně nezměnilo. Zámek displeje můžete také samozřejmě jednoduše deaktivovat.

Noční režim

 

Váš Liebherr vám přeje dobrý spánek – a zajišťuje, abyste nebyli rušeni. V NightMode totiž vypíná všechny zvuky a ruchy. A IceMaker zůstává tichý jako myš. Vnitřní osvětlení se také ztlumí, takže vás při nočním otevření lednice přivítá jemné světlo.

HolidayMode

 

jdeš pryč? Proč tedy nepošlete svůj Liebherr na dovolenou také? V režimu HolidayMode jsou ventilátor a SuperCool vypnuté a vaše chladnička reguluje teplotu na +15 °C. To šetří elektřinu, ale stále zabraňuje nepříjemným zápachům. Mrazicí oddíl samozřejmě zůstává zapnutý.

Super Boží

 

Chcete, aby si vaše chladnička udržovala optimální teplotu, i když jste právě vložili nákup z tržnice, která byla prohřátá sluncem? To je případ pro SuperCool. Po aktivaci váš Liebherr zvýší svůj výkon, dokud nebudou čerstvé potraviny stejně chladné jako zbytek obsahu. SuperCool se pak automaticky vypne – nejpozději po 12 hodinách.

Dveřní alarm

 

Dveřní alarm vašeho Liebherr se postará o to, abyste zbytečně nespotřebovávali energii a nezkazili potraviny. V okamžiku, kdy jsou dveře chladničky otevřené příliš dlouho, upozorní vás – pulzujícím světlem a varovným tónem. Vy však rozhodnete, jak dlouho je „příliš dlouho“. V závislosti na nastavení se alarm dveří spustí po 1, 2 nebo 3 minutách.

SabbathMode

 

O sabatu jsou všechny činnosti v klidu – to platí i pro elektrospotřebiče. Váš Liebherr to bere v úvahu. V SabbathMode jsou všechna osvětlení a displeje vypnuté a nevydávají se žádné zvuky generované akcemi, např. alarmy. Po 80 hodinách se SabbathMode deaktivuje.

police na 3 lahve

 

Nyní vaše lahve zůstanou tam, kde mají. Police na 3 lahve bezpečně pojme tři lahve ve vaší lednici připravené k použití. Police na láhve se vejde na každou skleněnou polici a je proto velmi flexibilní. A pokud prostor potřebujete z jiných důvodů, polici jednoduše vyndejte z lednice.

FreshAir filtr s aktivním uhlím

 

Vůně některých potravin je někdy méně příjemná. Pro váš Liebherr to však není žádný problém. Díky filtrům s aktivním uhlím FreshAir je v interiéru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo na proudění vzduchu ve skříni ventilátoru a maximálně neutralizuje pachy. Displej vám připomene výměnu filtru.

Zásobník na vejce

 

Chcete mít vejce v lednici bezpečně a bez krabičky? S podnosem na vejce to není žádný problém. Uchováte tak až 10 slepičích vajec, udrží je stabilní a chráněné a dobře chlazené. Podnos se vejde jak do vnitřních dveří, tak na skleněné police.

Vyměnitelné těsnění dveří 

 

Myslíte si, že je třeba po několika letech vyměnit těsnění dveří na vašem Liebherru? To je velmi snadné udělat sami. Vyměnitelné těsnění dvířek lze vyjmout v několika jednoduchých krocích – a stejně snadno se vloží nové těsnění. Díky tomu je tato část chladničky vždy bez poskvrny a hygienicky čistá.

Prostor pro plech na pečení 
 

Chcete mít doma upečený ovocný koláč čerstvý? Nebo třeba připravenou pizzu, kterou si později upečete? Pokud ano, jednoduše zasuňte plech na pečení do vašeho Liebherr ¬ – má dostatek místa pro uložení plechu. Opravdu pohodlné – plech na pečení můžete zasunout a vysunout, když jsou dvířka otevřena na 90°.

Pomoc při zavírání
 

ZAVÍREJTE DVEŘE! U svého Liebherr si můžete být jisti, že jsou dveře vždy pevně zavřené: Pomůcka pro zavírání zabraňuje tomu, aby malá mezera zůstala otevřená, pokud zavřete dveře chladničky příliš jemně nebo příliš silně. Tím je zajištěno, že vaše potraviny budou vždy bezpečně uloženy a udrží se optimální trvanlivost.

Nastavitelné nožičky
 

Dvě nastavitelné nožičky znamenají, že spotřebič lze perfektně přizpůsobit a přizpůsobit svému okolí, např. na nerovném terénu. To znamená, že si můžete být jisti, že se dvířka chladničky úplně zavřou, nepronikne dovnitř žádné teplo a nebude se tvořit kondenzace. To šetří energii i peníze.

Vlastnosti vhodné pro mytí v myčce
 

Funkce vašeho Liebherr jsou praktické ve dvou směrech: Nejen že zjednodušují každodenní používání, ale také se velmi snadno čistí. Je třeba vyčistit nádobu na máslo, FlexSystem nebo misku na led? Stačí je dát do myčky. Pak budete mít více času na jiné věci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monoklimatické
Záruka: 5 let
Hmotnost: 1 kg
Barva: Bílá
Výška: 120 - 160 cm
Šířka: 55 - 60 cm
Hloubka: 65 - 80 cm
Odmrazování: Automatické
BluPerformance: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX