Philco akce vestavby

Sestavte si svůj set a získejte spotřebič zdarma
 

Podmínky akce 

 

Základní set musí obsahovat 3 povinné produkty, těmi jsou vestavná trouba + varná deska + vestavná myčka nádobí nebo chladnička. Chladnička může být i z kategorie volně stojících, jakýkoliv model z kompletní nabídky na www.philco.cz. Hodnotu setu lze navýšit přidáním dalšího vestavného výrobku z jiné produktové kategorie, než ze kterých byl sestaven základní set.
 
Hodnota setu se sčítá z maloobchodních doporučených cen uvedených na webu značky www.philco.cz. K setu zákazník získává ZDARMA vestavný spotřebič dle vlastního výběru. Nárok na získání dárku je podmíněn dosažením uvedené hodnoty setu. Hodnotou dárku je míněna maloobchodní doporučená cena výrobku.
 
Dárkem musí být spotřebič z kategorie vestavných, a to jakýkoliv výrobek z kompletní nabídky na www.philco.cz. Dárkem nemůže být výrobek ze stejné produktové kategorie, z jaké byl sestaven set. 
 
Dárek lze vybrat ve vyšší než nárokované hodnotě. V takovém případě zákazník uhradí rozdíl, mezi získanou hodnotou dárku a doporučenou maloobchodní cenou zvoleného výrobku. 
 

Platnost akce od 1. března 2021 do 30. června 2021

 

Akce platí u vybraných prodejců z řad kuchyňských studií, truhláren  a tradičních elektro prodejců. Bližší informace o akci si vyžádejte  na e-mailu info@philco.cz

 
Maloobchodní
hodnota setu 
 3 povinné produkty
 
Maloobchodní
hodnota dárku 
46 000 Kč vestavná trouba + varná deska + vestavná myčka nebo chladnička 9 000 Kč
39 000 Kč vestavná trouba + varná deska + vestavná myčka nebo chladnička 7 000 Kč
34 000 Kč vestavná trouba + varná deska + vestavná myčka nebo chladnička 5 000 Kč
29 000 Kč vestavná trouba + varná deska + vestavná myčka nebo chladnička 3 000 Kč
     
Maloobchodní ceny jsou uvedeny včetně DPH